HAKKIMIZDATARİHÇELİDER İŞLETMECİLERVİZYON - MİSYONBİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİKALİTE VE SEÇ POLİTİKAMIZMÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZYOL TRAFİK GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

YOL TRAFİK GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Kuzey Ege Otoyolu olarak; “Çevresel ve sosyal sorumluluk bilinciyle, konforlu ve güvenli seyahat standartlarımızı sürekli olarak geliştirmek, süreç modernizasyonuna önem vererek yenilikçi işletmecilik faaliyetleri sunmak” vizyonumuz doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerde, otoyol kullanıcılarımızın güvenli ve konforlu şekilde seyahat edebilmeleri amacıyla otoyol trafik güvenliği standartlarımızı sürekli olarak geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz. Bu amaçla;

  • Otoyol kullanıcılarımızın seyahat güvenliğini esas alarak, akıllı ulaşım teknolojilerini kullanır ve uygulamalarını sürekli olarak modernize ederiz.
  • Güvenli seyahat standartlarımızı sürekli olarak geliştirir, iş süreçlerimizi ve tüm kaynaklarımızı yol trafik güvenliği önceliğinde planlarız.
  • Yol trafik güvenliği uygulamalarımızı, kendi araç filomuz dahil tüm otoyol kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutarak yasal mevzuat şartlarına uygun olarak yönetiriz.
  • Yol trafik güvenliği çalışmaları sırasında, ilgili tüm tarafların beklentilerini sağlamak için yetkili kurumlarla iş birliği ve koordinasyon içinde çalışırız.
  • Tüm personelimizin yetkinliklerinin arttırılması ve yol trafik güvenliği kültürünün yaygınlaştırılması için eğitimler gerçekleştirir ve uygulamalarını takip ederiz.