HAKKIMIZDATARİHÇELİDER İŞLETMECİLERVİZYON - MİSYONŞİRKET BİLGİLERİKALİTE POLİTİKAMIZSEÇ POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kuzey Ege Otoyolu olarak; “otoyol kullanıcılarımız başta olmak üzere, tüm paydaşlarımızın görüşlerini dikkate alarak, bölgesel ticarete ve turizme katma değer yaratan hizmetler sunmak” kurumsal misyonumuz doğrultusunda, otoyol kullanıcılarımızın güvenli ve konforlu şekilde seyahat edebilmeleri amacıyla otoyol hizmet standartlarımızı sürekli olarak geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz. Bu amaçla;

  • Yürürlükteki otoyol işletmeciliği ve ilgili uygulanabilir diğer mevzuat şartlarına uygun olarak, otoyol güvenliği için etkin teknolojik sistemleri kullanır ve uygulamalarını sürekli olarak geliştiririz.
  • Ülkemiz ekonomisine katma değer yaratan otoyol işletmeciliği hizmetlerini sunarken, bölgesel istihdama önem verir ve insan kaynağı seçiminde eşitlikçi yaklaşım sergileriz.
  • Otoyol kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz hizmet kalitesinin güvence altına alınması ve standartlaştırılması, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm operasyonlar için esastır, Bu ilke, Kuzey Ege Otoyolu bünyesinde çalışan tüm personel tarafından sahiplenilir ve uygulanır.
  • İstihdamını sağladığımız tüm çalışanlarımıza, memnuniyetlerini ve operasyonel verimliliklerini arttıracak eğitim ve kariyer planlamaları yaparak, kişisel gelişimlerine katkı sağlarız.
  • Otoyol kullanıcılarımız ve ilgili diğer tüm taraflardan gelen şikayet, öneri ve talepleri değerlendirir, tüm tarafların memnuniyetlerinin sağlanabilmesi için kaynaklarımızı bu doğrultuda planlarız.